Broschen und Anstecknadeln, die Sie zum Lächeln bringen
Suchen Sie nach schönem Schmuck, der Ihrem Outfit das gewisse Extra verleiht?
Bei La Miséto finden Sie farbenfrohe Broschen und Anstecknadeln in fröhlichen Formen und reflektierenden Materialien. Von Herzen und Smileys bis hin zu festlichen Figuren: Unsere Designs sind verspielt, stylisch und mit Liebe handgefertigt.
Egal ob Sie Mantel, Tasche, Bluse oder Party-Outfit aufwerten möchten: Hier finden Sie originelle Hingucker, die Ihren Look komplettieren.
Fröhliche, bunte Pins: gute Stimmung
5 € RABATT AUF DEINE ERSTE BESTELLUNG? ABER JA!
Melde dich für Happy Mail mit Neuigkeiten, Aktionen & garantiertem Lächeln an.
Originelle Hingucker mit verspieltem Touch.
Kombinieren Sie Ihre Favoriten mit Rabatt im farbenfrohen Geschenkset
Let customers speak for us
from 82 reviewsDe broche is super mooi en het cadeau is met volle enthousiasme ontvangen.
De aandacht die besteed is aan het verpakken van de broche maaktte het nog meer een feestje om uit te pakken!

Een mooie statement piece (statement peace?) ~ heel blij mee!

(Translated by Google) Beautiful must-haves that simply make you happy! 😊
(Original)
Prachtige musthaves waar je gewoon vrolijk van wordt! 😊
Die Brosche ist ein vergnügtes Teil, Freunde lächeln, wenn ich sie z.Z. probeweise trage.
Ab dem 1.Advent dann immer, wenn es zum Outfit passt.

Ik hou van plexiglas en van kleur. Met name rose en neon kleur. Daarom ontzettend blij met de speelse xl confetti's voor op de muur. Hoe simpel maak je een saai hoekje spetterend!
Daarbij perfect verpakt. Het klopt allemaal ♡

I like the Fettibrooch very much and use it often. Lovely piece!

Iedere dag slingers in je huis is misschien wat veel van het goede, maar deze wall-fetti zorgt voor iedere dag feest op een stylishe manier! Ideaal om ook af&toe te wisselen van plek om de perfecte lichtval te ontdekken om ze zo goed mogelijk tot hun recht te laten komen!

Wat een blijmakers zijn het weer, deze wallfetti's Van de verpakking, tot het ophangsysteem en niet te vergeten de Wallfetti's zelf. Alles is met even veel liefde en aandacht, ontworpen, gemaakt en verpakt. Zoals alle producten van La Miséto. Dank je wel!

Wat een leuke nieuw lijn. Het is alleen al een feest om de post te ontvangen. Netjes verpakt en verzonden in een leuk doosje.
De broche (blauw) is erg mooi van kleur en strak in zijn design. Je kunt hem feestelijk maar ook zakelijk dragen. Doordat de ene cirkel spiegelt en de andere cirkel mat is, geeft dit een leuk speels effect. Het materiaal blijft erg mooi. Het maakt je outfit nog een beetje meer af. Ik draag hem met veel plezier!

Subscribe to our emails
Be the first to know about new collections and exclusive offers.